Cs16.Nobody.Ro
Salut! Bine ai venit sau revenit! Te asteptam ca membru al forumului/serverului "Nobody"

Fi membru activ pe forum si pe server, iar noi te vom rasplati pentru efortul depus.

Dupa inregistrarea noului account pe forum, e nevoie de activarea contului. Intrati in E-Mail-ul vostru si cititi instructiunile pentru activare!

Te asteptam pe Http://Nobody.Forumer.Ro si Cs16.Nobody.Ro
Cs16.Nobody.Ro
Salut! Bine ai venit sau revenit! Te asteptam ca membru al forumului/serverului "Nobody"

Fi membru activ pe forum si pe server, iar noi te vom rasplati pentru efortul depus.

Dupa inregistrarea noului account pe forum, e nevoie de activarea contului. Intrati in E-Mail-ul vostru si cititi instructiunile pentru activare!

Te asteptam pe Http://Nobody.Forumer.Ro si Cs16.Nobody.Ro
Cs16.Nobody.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cs16.Nobody.Ro

Bine ati venit! Detalii despre serverul Cs16.Nobody.Ro sunt pe acest forum. Speram sa va placa!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Pareri server!

In jos 
+2
dNNNd@fTw
DaMaR
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
.U.I.D.




Numarul mesajelor : 14
Puncte : 18
Data de inscriere : 26/05/2009

Pareri server! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri server!   Pareri server! - Pagina 2 EmptyMar Iun 02, 2009 9:39 pm

Thenoots a scris:
.U.I.D. a scris:

Pai teoretic obiectivu tau este sa elimini echipa adversa,aceste este principalu obiectiv indiferent de harta,asadar...cand un tero care are bomba este afk,automat faci rush,dar pe cont propriu,lucrul in echipa pur si simplu nu mai are sens.

Revenind la dilema,mie mi se pare scriptu fenomenal,pentru ca tero nu pot campa in baza(eliminand astfel o problema uriasa si foarte frustranta).

Asta nu e Quake maestre Laughing
1.Obiectivul principal e sa: plantezi bmb/salvezi ostatecii/protejezi VIP - asta inseamna shooter tactic aka Couterstrike. Eliminarea echipei adverse e obiectivul secundar.
2.Iar pentru tero care campeaza si ct care fac rush nesimtit exista admini Wink deci nu e nevoie de pluginuri care sa dea slay automat si fara discriminare..
3.Nu-mi convine sa iau slay ptk al meu nu are defuse si nu ia bmb in timp sau ptk nu planteaza bomba ca e camper.

1.Indiferent de joc,conteaza sa te distrezi si sa invetzi,deci pan la urma asta este obiectu principal.Nush de tine,dar eu pesonal nu ma distrez daca tzin e in fatza unui dreptuntghi care ticaie la secunda,sau daca tzin e in fatza unui cerculetz,de obicei amplasat dupa cateva cutii,sau sa vad cum se armeaza/dezamorseaza o boma.
2.Am fost pe multe servere,si pe absolut niciun nu am fazut admini care sa poate controla "absolut" rush sau/si camp(cu toate k campu se poate).E agonizant sa stai spec la inceputul fiecarui runde si sa te uitzi rpd sa vezi cine face rush/sau nu...daca face toata echipa?Ce faci,dai la totzi slay?Daca fac totzi terori camp?Ce faci...crezi k dak scrii "no camp" te vor intzelege,si isi vor cere iertare ptr lucrul facut,apoi se for avanta cu tupeu,vointza si cu o nerabdare arzatoare spre X?
3.Daca joci ptr scor,te cred,desi am o parare foarte..."ruginita" despre cei care joaca ptr scor,cu toate ca fiecare are stilul si motivele proprii.
Sus In jos
Thenoots

Thenoots


Numarul mesajelor : 60
Puncte : 80
Data de inscriere : 12/05/2009
Varsta : 39
Localizare : Satu Mare

Pareri server! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Back to life!   Pareri server! - Pagina 2 EmptyVin Iun 19, 2009 12:39 am

Salutare tuturor! Very Happy
Am observat ca de ieri serverul de CS a prins iar viata farao
Damar, ce s-a intamplat in tot acest timp? Ceva specificatii tehnice ne dai pls? Ai schimbat calculatorul, banda, OS??
Numai face 2x Post
Am vazut ca ai instalat si pluginul de care zicea Zoly aici, pentru ca am binduri pentru mesaje si comenzi admin pe tastele alea si de fiecare data cand intru trebuie sa le pun iar.. No
Anyway, ideea era: ce alte pluginuri sunt instalate, ca sa stim si noi ce putem folosi din cele care dau comenzi extra adminilor..
Numa` bine! Very Happy
P.S. Ai facut ceva modificari la protocoale? Ca nu mi-l mai arata la favorite si probabil nu se mai vede nici la find servers/internet ...trebuie sa ma conectez manual. Neutral
Sus In jos
http://thenoots.hi5.com
.U.I.D.




Numarul mesajelor : 14
Puncte : 18
Data de inscriere : 26/05/2009

Pareri server! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri server!   Pareri server! - Pagina 2 EmptyVin Iun 19, 2009 9:00 pm

Thenoots a scris:
Salutare tuturor! Very Happy

P.S. Ai facut ceva modificari la protocoale? Ca nu mi-l mai arata la favorite si probabil nu se mai vede nici la find servers/internet ...trebuie sa ma conectez manual. Neutral

Am obs si eu faza asta.Dar nimic nu ma oprit sa ma conectez,macar ptr putzin timp. Smile

PS:tziam vazut profilu dp steam danutz :>.

PS2: Ce "moaca" ai:P. Smile) (dar o spun in sens pozitiv).
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pareri server! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pareri server!   Pareri server! - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Pareri server!
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» reclama server
» Tutorial Server Cs 1.6 - SERVER CREATOR
» Cum sa faci un server de CS 1.6 Pas cu pas!
» IP SERVER CS16.NOBODY.RO
» MUTARE SERVER

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs16.Nobody.Ro :: Cs16.Nobody.Ro :: Dicutii/Pareri Server-
Mergi direct la: