Cs16.Nobody.Ro
Salut! Bine ai venit sau revenit! Te asteptam ca membru al forumului/serverului "Nobody"

Fi membru activ pe forum si pe server, iar noi te vom rasplati pentru efortul depus.

Dupa inregistrarea noului account pe forum, e nevoie de activarea contului. Intrati in E-Mail-ul vostru si cititi instructiunile pentru activare!

Te asteptam pe Http://Nobody.Forumer.Ro si Cs16.Nobody.Ro
Cs16.Nobody.Ro
Salut! Bine ai venit sau revenit! Te asteptam ca membru al forumului/serverului "Nobody"

Fi membru activ pe forum si pe server, iar noi te vom rasplati pentru efortul depus.

Dupa inregistrarea noului account pe forum, e nevoie de activarea contului. Intrati in E-Mail-ul vostru si cititi instructiunile pentru activare!

Te asteptam pe Http://Nobody.Forumer.Ro si Cs16.Nobody.Ro
Cs16.Nobody.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cs16.Nobody.Ro

Bine ati venit! Detalii despre serverul Cs16.Nobody.Ro sunt pe acest forum. Speram sa va placa!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Cerere unban JohnnyQ

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Delinquent




Numarul mesajelor : 6
Puncte : 12
Data de inscriere : 07/10/2009

Cerere unban JohnnyQ Empty
MesajSubiect: Cerere unban JohnnyQ   Cerere unban JohnnyQ EmptyVin Noi 06, 2009 7:08 pm

In primu rand nu stiu de ce nu mai am admin si in al doilea rand ce am facut sa iau ban?

MORT*florin : ma jony
*MORT*florin : mai ai admin
*MORT*florin : ?
JohnnyQ killed (1)DISTRUGATORUL CL with aug
~~__A!t_Nik__~~ killed florin with m4a1
[XJ]patrunjel killed JohnnyQ with aug
cl_updaterate minimum is 10.000000, resetting to default (20)
* [AMX_RM] Your net settings have been restored : 'cl_updaterate' = '20', 'rate' = '9216'
(1)DISTRUGATORUL CL dropped
(1)DISTRUGATORUL CL has left the game
Spanac (RADIO): Fire in the hole!
JohnnyQ : nu
DEAD* florin : mai bn
Bine ati venit pe Nobody CS 1.6
*DEAD* florin : ai si ban
[Cs16.Nobody.Ro] Bine ai venit pe Cs16.Nobody.Ro
JohnnyQ killed [XJ]patrunjel with m4a1
Spanac killed florin with m4a1
*DEAD* JohnnyQ : ce?
* [AMX_RM] Your net settings have been restored : 'cl_updaterate' = '20', 'rate' = '9216'
Spanac (RADIO): Fire in the hole!
Kicked by Console: "banned permanently"
Kicked :"banned permanently"


Nu stiu ce am facut ca sa-mi scoateti adminul si nici de ce mi-a dat bibo ban fara motiv ,fara sa-mi faca poze,fara nimic.
Imi pare rau daca v-am deranjat cu ceva,dar sincer bibo counteru nu-i de tine si nici nu ai treaba cu adminatu,nu ai recunoaste un codat numa de ar avea speed.
EXPLICA_MI SA STIU SI EU DE CE MI_AI DAT BAN? PT CA TI-AM DAT HEADSHOT PRIN PERETE PE SNOW LANGA GRENADA? TI SE PARE NORMAL? DAMAR SI GENERALU SUNT SINGURII CARE AU VREO TREABA CU CSU ASTA,DE RESTU MI-E MILA
Sus In jos
rokeno

rokeno


Numarul mesajelor : 172
Puncte : 231
Data de inscriere : 29/04/2009
Varsta : 40
Localizare : Tulcea

Cerere unban JohnnyQ Empty
MesajSubiect: Re: Cerere unban JohnnyQ   Cerere unban JohnnyQ EmptySam Noi 07, 2009 4:17 am

ai ban pentru ca hosterul are drepturi asupra sserverului asa cum ownerul are asupra softului! Asa ca... bbye admin, nu mai are nimeni, sau cel putin cei care aveau.. pentru ca i s-a sculat cuiva sa nu le mai avem, pe baza unor criterii de prost gust, pentru ca unii sunt mai prost crescuti decat altii, pentru ca lumea e marsava
De aia nu mai ai ban!
Sus In jos
http://rokenom.googlepages.com
Delinquent




Numarul mesajelor : 6
Puncte : 12
Data de inscriere : 07/10/2009

Cerere unban JohnnyQ Empty
MesajSubiect: Da bine macar ca imi raspunde cineva   Cerere unban JohnnyQ EmptySam Noi 07, 2009 11:47 pm

Oricum nu mai vreau admin intr-o comunitate de genu,nu stiu pe cine am deranjat da succes in continuare
Sus In jos
DaMaR
WebMaster
WebMaster
DaMaR


Numarul mesajelor : 212
Puncte : 338
Data de inscriere : 28/04/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Cerere unban JohnnyQ Empty
MesajSubiect: Re: Cerere unban JohnnyQ   Cerere unban JohnnyQ EmptyDum Noi 08, 2009 11:22 pm

Posteaza ip pentru unban!
Sus In jos
https://nobody.catsboard.com
Continut sponsorizat





Cerere unban JohnnyQ Empty
MesajSubiect: Re: Cerere unban JohnnyQ   Cerere unban JohnnyQ Empty

Sus In jos
 
Cerere unban JohnnyQ
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere admin JohnnyQ
» unban .U.I.D.
» Cereri Unban!
» unban -=[xPt]=-DANY
» Damar CERERE UNBANN

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs16.Nobody.Ro :: Cs16.Nobody.Ro :: Cereri Unban!-
Mergi direct la: