Cs16.Nobody.Ro
Salut! Bine ai venit sau revenit! Te asteptam ca membru al forumului/serverului "Nobody"

Fi membru activ pe forum si pe server, iar noi te vom rasplati pentru efortul depus.

Dupa inregistrarea noului account pe forum, e nevoie de activarea contului. Intrati in E-Mail-ul vostru si cititi instructiunile pentru activare!

Te asteptam pe Http://Nobody.Forumer.Ro si Cs16.Nobody.Ro
Cs16.Nobody.Ro
Salut! Bine ai venit sau revenit! Te asteptam ca membru al forumului/serverului "Nobody"

Fi membru activ pe forum si pe server, iar noi te vom rasplati pentru efortul depus.

Dupa inregistrarea noului account pe forum, e nevoie de activarea contului. Intrati in E-Mail-ul vostru si cititi instructiunile pentru activare!

Te asteptam pe Http://Nobody.Forumer.Ro si Cs16.Nobody.Ro
Cs16.Nobody.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cs16.Nobody.Ro

Bine ati venit! Detalii despre serverul Cs16.Nobody.Ro sunt pe acest forum. Speram sa va placa!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 .......................................................................

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
gandac

gandac


Numarul mesajelor : 37
Puncte : 51
Data de inscriere : 20/06/2009

....................................................................... Empty
MesajSubiect: .......................................................................   ....................................................................... EmptySam Oct 24, 2009 6:18 am

Ce mai faceti bai:]?
Sus In jos
DaMaR
WebMaster
WebMaster
DaMaR


Numarul mesajelor : 212
Puncte : 338
Data de inscriere : 28/04/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

....................................................................... Empty
MesajSubiect: Re: .......................................................................   ....................................................................... EmptySam Oct 24, 2009 3:08 pm

Bine, vad ca nu prea mai e activitate pe forum.....
Sus In jos
https://nobody.catsboard.com
gandac

gandac


Numarul mesajelor : 37
Puncte : 51
Data de inscriere : 20/06/2009

....................................................................... Empty
MesajSubiect: ................................................................   ....................................................................... EmptyDum Oct 25, 2009 12:06 am

da...nu prea mai intra nimeni:| k am intrat eu intr.o zi si nu erau playeri:-??..
da nici un jucator nu mai are admin in afara de bibo:|?
k nici pe ei nu ia.m mai vazut rokeno,thenoots.snake..Smile
Sus In jos
DaMaR
WebMaster
WebMaster
DaMaR


Numarul mesajelor : 212
Puncte : 338
Data de inscriere : 28/04/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

....................................................................... Empty
MesajSubiect: Re: .......................................................................   ....................................................................... EmptyDum Oct 25, 2009 9:06 am

Numai au admin, ca nu vor sa tina redirect, deci practic nu ajuta cu nimic svr-ul si e banal sa dau admine degeaba, ca pe noi defapt ne intereseaza sa populam svr-ul, nu sa-l lasam sa se duca de rapa. Atata timp cat nimeni nu tine redirect, nimeni nu are admin, asta e clar!
Sus In jos
https://nobody.catsboard.com
rokeno

rokeno


Numarul mesajelor : 172
Puncte : 231
Data de inscriere : 29/04/2009
Varsta : 40
Localizare : Tulcea

....................................................................... Empty
MesajSubiect: Re: .......................................................................   ....................................................................... EmptySam Noi 07, 2009 4:22 am

Alex, datorita "bunului tau simt" despre care vorbeam intr-un unban mai devreme nu au playerii admin, nu pentru ca nu vor sa tina redirect. Poate unii nu pot, oare ti-ai pus si intrbarea asta?
Si eu m-am simtit bine si cu mari regrete spun ca tu esti singurul responsabl pentru care playerii pe care ii aveai nu ii mai ai, deoarece ai avut o judecata eronata asupra unor prieteni care s-au dovedit a fi PROST CRESCUTI (stiu ei despre cine vorbesc).

Cat despre Counter strike, well, nu il mai joc, pentru ca singurul server pe care stateam era al tau, care acum e al unui "om" care nu stie BUNUL SIMT (once again), pentru ca acolo am intalnit niste oameni pe care i-ai tratat cu dispret cand tu nu ai mai avut chef! Well, we should choose our friends more carefully, otherwise we'll end up in a pit hole.

Noapte buna!

BTW, te rog sa imi stergi acest user de pe forum, ca nu mai joc cs.

Wow e la putere cu paladini si hunteri Smile si un DK, :>
Sus In jos
http://rokenom.googlepages.com
gandac

gandac


Numarul mesajelor : 37
Puncte : 51
Data de inscriere : 20/06/2009

....................................................................... Empty
MesajSubiect: ................................................   ....................................................................... EmptyVin Noi 13, 2009 3:30 am

Adevarat:| am citit si reclamatiile de mai sus..nu inteleg dce ii mai lasi lu' BIBO serv?Neutral frte face numai ce vrea el:) in fine..aici tine seama si de prietenie..dar pacat..
Hai Ceao:-h
BAfta in continuare:)
Sus In jos
DaMaR
WebMaster
WebMaster
DaMaR


Numarul mesajelor : 212
Puncte : 338
Data de inscriere : 28/04/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

....................................................................... Empty
MesajSubiect: Re: .......................................................................   ....................................................................... EmptyVin Noi 13, 2009 3:39 am

O sa iau serverul, pentru ca strang fonduri ca iau un Pc nou, asta inseamna si un net nou si voi plati 50 - 50 cu Bibo.... Insa va fi diferit ca pc-ul va fi la mine Very Happy
Sus In jos
https://nobody.catsboard.com
Continut sponsorizat





....................................................................... Empty
MesajSubiect: Re: .......................................................................   ....................................................................... Empty

Sus In jos
 
.......................................................................
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs16.Nobody.Ro :: OFF-Topic :: Chat Public!-
Mergi direct la: