Cs16.Nobody.Ro
Salut! Bine ai venit sau revenit! Te asteptam ca membru al forumului/serverului "Nobody"

Fi membru activ pe forum si pe server, iar noi te vom rasplati pentru efortul depus.

Dupa inregistrarea noului account pe forum, e nevoie de activarea contului. Intrati in E-Mail-ul vostru si cititi instructiunile pentru activare!

Te asteptam pe Http://Nobody.Forumer.Ro si Cs16.Nobody.Ro
Cs16.Nobody.Ro
Salut! Bine ai venit sau revenit! Te asteptam ca membru al forumului/serverului "Nobody"

Fi membru activ pe forum si pe server, iar noi te vom rasplati pentru efortul depus.

Dupa inregistrarea noului account pe forum, e nevoie de activarea contului. Intrati in E-Mail-ul vostru si cititi instructiunile pentru activare!

Te asteptam pe Http://Nobody.Forumer.Ro si Cs16.Nobody.Ro
Cs16.Nobody.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cs16.Nobody.Ro

Bine ati venit! Detalii despre serverul Cs16.Nobody.Ro sunt pe acest forum. Speram sa va placa!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 ADMINE OFF!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
DaMaR
WebMaster
WebMaster
DaMaR


Numarul mesajelor : 212
Puncte : 338
Data de inscriere : 28/04/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

ADMINE OFF! Empty
MesajSubiect: ADMINE OFF!   ADMINE OFF! EmptyVin Aug 07, 2009 6:15 pm

Salut, m-am decis sa inchid topic-ul de dat admine, ca si asa suntem destui. Oricum, nu toti adminii intra des pe server, unii chiar deloc, deci iata ce idee am... Daca un player vrea admin si sunt de acord sa ii dau, va primii admin in locul altui admin, asta inseamna ca cei care nu mai joaca pe server sau joaca foarte rar, pot sa-si ia adio de la admin.
Ganditi-va foarte bine daca mai vreti sau nu admin si la ocazia de a-l mai avea. Asa vad intradevar cine merita sau nu admin. Nu ma mai intereseaza orele deja jucate pe server, cu cat il vad mai des pe server cu atat mai bine.
Va anunt ca acest "lichidator de admine" incepe de astazi si sunt foarte incantat de idee, deci va fi respectata.
Nu va mai ganditi camai dau admine la "PRO" sau chestii de genul acesta, pur si simplu, cine stiu ca joaca des si are experienta ca admin, ma contacteaza pe id-ul de messenger am1ral_server
Mi-ar fi de mare ajutor, daca adminii care nu vor mai intra, mi-ar spune pe id sau ar lasa un PM, ca sa stiu ce sa scot si sa numai pierd timpul gandindu-ma la cei care joaca\jucau...


Bafta!
Sus In jos
https://nobody.catsboard.com
Thenoots

Thenoots


Numarul mesajelor : 60
Puncte : 80
Data de inscriere : 12/05/2009
Varsta : 39
Localizare : Satu Mare

ADMINE OFF! Empty
MesajSubiect: Re: ADMINE OFF!   ADMINE OFF! EmptyDum Aug 09, 2009 1:18 am

Hmmm... interesant Smile
Ideea mea e ca e bine sa fie cat mai multi admini, dar care sa si intre pe server des. Pentru ca un server e cam neatragator daca e gol, nu? hiar daca nu au cine stie ce experienta in adminat, macar sa ne onoreze cu prezenta Smile
Sus In jos
http://thenoots.hi5.com
rokeno

rokeno


Numarul mesajelor : 172
Puncte : 231
Data de inscriere : 29/04/2009
Varsta : 40
Localizare : Tulcea

ADMINE OFF! Empty
MesajSubiect: Re: ADMINE OFF!   ADMINE OFF! EmptyDum Aug 09, 2009 3:10 am

Nu e o idee rea, Alek. Dar gandeste-te, cu cat sunt mai putini cu atat vor avea cei care vor ramane de furca. Iar codati sunt zilnic. Intr-adevatr, nu prea intra adminii care sunt deja si imi pare rau ca unii au impresia de putere daca au admin si cred ca de asta unii il si cer!

Sper sa fie o decizie inteleapta!
Sus In jos
http://rokenom.googlepages.com
snAke

snAke


Numarul mesajelor : 24
Puncte : 38
Data de inscriere : 06/07/2009

ADMINE OFF! Empty
MesajSubiect: Re: ADMINE OFF!   ADMINE OFF! EmptyDum Aug 09, 2009 4:00 am

Mi se pare corecT, cei care intra rar pe server , adio admin
Sus In jos
Thenoots

Thenoots


Numarul mesajelor : 60
Puncte : 80
Data de inscriere : 12/05/2009
Varsta : 39
Localizare : Satu Mare

ADMINE OFF! Empty
MesajSubiect: Re: ADMINE OFF!   ADMINE OFF! EmptyDum Aug 09, 2009 4:12 am

snAke a scris:
bla, cei care intra rar pe server bla..
-ce intelegi tu prin "rar"
-cine o sa stea sa cronometreze?
bounce
Sus In jos
http://thenoots.hi5.com
kosmin20

kosmin20


Numarul mesajelor : 21
Puncte : 57
Data de inscriere : 25/07/2009
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

ADMINE OFF! Empty
MesajSubiect: salut damar   ADMINE OFF! EmptyDum Aug 09, 2009 4:45 am

Bun ai inchis topicul de admin,si serv ramane cu ce admini ai la activ,adik:
owner: damar, thenoots, rokeno
moderatori: dnnd, zoly, w8
admini: Hertz, snake, mov, bobo(generalu)
slot: creative, bibo......sper ca nu am omis pe nimeni...in total 12, ca sa acoperim cele 24 de ore pe zi, fiecare din noi trebuie sa stea pe serv minim 2 ore pe zi, plus ca noaptea, admini mai rar....codati la greu.( avem bila neagra de la playeri )
vrei sa dai admin off la cei care nu intra..ok...buna idee, dar nu pe cei care nu-i vezi u, poate cand intri u iese unu si cand iesi intra altul, problema aceasta tot cu vote se va rezolva''parerea mea'',
Din cei enumerati, unii dintre ei intra mai rar altii mai des, asta in cazul in care nu se incalca regula nr 5.(admini)
Sper sa te mai gandesti la decizia facuta.

Respect , Cosmin
Sus In jos
Thenoots

Thenoots


Numarul mesajelor : 60
Puncte : 80
Data de inscriere : 12/05/2009
Varsta : 39
Localizare : Satu Mare

ADMINE OFF! Empty
MesajSubiect: Re: ADMINE OFF!   ADMINE OFF! EmptyDum Aug 09, 2009 1:24 pm

kosmin20 a scris:
[...] asta in cazul in care nu se incalca regula nr 5.(admini)
Se cam incalca.... mai ales Damar o incalca cand intra undercover! Laughing
@Damar
Idea Daca nu se mai dau admine ar trebui scoase anunturile de pe server, nu?
Sus In jos
http://thenoots.hi5.com
DaMaR
WebMaster
WebMaster
DaMaR


Numarul mesajelor : 212
Puncte : 338
Data de inscriere : 28/04/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

ADMINE OFF! Empty
MesajSubiect: Re: ADMINE OFF!   ADMINE OFF! EmptyDum Aug 09, 2009 5:57 pm

Off..... Nu ati inteles nimic..... Am spus ca dau admine, in locul celora care nu prea mai intra pe server. Si acum sa ne gandim logic... Dau ce dau si la un moment dat toti vor intra pe server, deci numai am ce sa scot, e si atunci voi da admine, fara sa mai scot cuiva.


Numai face 2x Post Incalc regula nr. 5 ca se pare ca unii sunt cam indiferenti.... Mai ales cati am prins cu aim....
Sus In jos
https://nobody.catsboard.com
rokeno

rokeno


Numarul mesajelor : 172
Puncte : 231
Data de inscriere : 29/04/2009
Varsta : 40
Localizare : Tulcea

ADMINE OFF! Empty
MesajSubiect: Re: ADMINE OFF!   ADMINE OFF! EmptyDum Aug 09, 2009 7:10 pm

Numai face 2x Post CE FACEM CU SERVERUL? din 24 de ore, 12 e mort. Cum rezolvam? Pentru ca in felul asta nu putem sa mai intram. Si atunci cum jucam? Ca de plecat sa joc in alta parte, crede-ma, eu cel putin nu o fac!

SOLUTION?!
Sus In jos
http://rokenom.googlepages.com
snAke

snAke


Numarul mesajelor : 24
Puncte : 38
Data de inscriere : 06/07/2009

ADMINE OFF! Empty
MesajSubiect: Re: ADMINE OFF!   ADMINE OFF! EmptyDum Aug 09, 2009 8:06 pm

cum spune rokeno , serverul e mai mult oprit si nu puteam juca, sper sa se rezolve problema !
Sus In jos
Continut sponsorizat





ADMINE OFF! Empty
MesajSubiect: Re: ADMINE OFF!   ADMINE OFF! Empty

Sus In jos
 
ADMINE OFF!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs16.Nobody.Ro :: OFF-Topic :: Chat Public!-
Mergi direct la: