Cs16.Nobody.Ro
Salut! Bine ai venit sau revenit! Te asteptam ca membru al forumului/serverului "Nobody"

Fi membru activ pe forum si pe server, iar noi te vom rasplati pentru efortul depus.

Dupa inregistrarea noului account pe forum, e nevoie de activarea contului. Intrati in E-Mail-ul vostru si cititi instructiunile pentru activare!

Te asteptam pe Http://Nobody.Forumer.Ro si Cs16.Nobody.Ro
Cs16.Nobody.Ro
Salut! Bine ai venit sau revenit! Te asteptam ca membru al forumului/serverului "Nobody"

Fi membru activ pe forum si pe server, iar noi te vom rasplati pentru efortul depus.

Dupa inregistrarea noului account pe forum, e nevoie de activarea contului. Intrati in E-Mail-ul vostru si cititi instructiunile pentru activare!

Te asteptam pe Http://Nobody.Forumer.Ro si Cs16.Nobody.Ro
Cs16.Nobody.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cs16.Nobody.Ro

Bine ati venit! Detalii despre serverul Cs16.Nobody.Ro sunt pe acest forum. Speram sa va placa!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Sugesti Server/Forum

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
ko|naku




Numarul mesajelor : 65
Puncte : 148
Data de inscriere : 07/07/2009

Sugesti Server/Forum Empty
MesajSubiect: Sugesti Server/Forum   Sugesti Server/Forum EmptySam Iul 11, 2009 9:49 pm

Sugestie server: 1)Am vazut pe mai multe servere si asa o sa fac si eu pe al meu,primi 2 jucatori din top15 primesc admin la sfarsitu luni (Gradu pe care il vrea owneru).
2) Ca sa fie mai cunoscut forumu,am putea face o liga 1 vs 1 Smile ma ocup eu voi doar sa faceti categorie pe forum Exclamation cu 12 participanti.

Astept sa vad daca se aproba sau nu.Rog Doar owneri sa posteze in acest topic(Damar,zoly,rokeno)
Sus In jos
DaMaR
WebMaster
WebMaster
DaMaR


Numarul mesajelor : 212
Puncte : 338
Data de inscriere : 28/04/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Sugesti Server/Forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti Server/Forum   Sugesti Server/Forum EmptySam Iul 11, 2009 10:44 pm

Ma, ideea e buna, doar sa-mi spuyi ce sa pun la categorie??? Si cum sa se numeasca....
Sus In jos
https://nobody.catsboard.com
ko|naku




Numarul mesajelor : 65
Puncte : 148
Data de inscriere : 07/07/2009

Sugesti Server/Forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti Server/Forum   Sugesti Server/Forum EmptySam Iul 11, 2009 10:51 pm

Nobody League
Si sa aiba topicurile:
-Anunturi!
-Staff
-Clasament
-Inscrieri
-Contestati
-Id jucatori

Sau!
Nobody Cup(cum cred ca ar fi mai bine)
Si sa aiba topicurrile:
-Anunturi!
-Staff
-Inscrieri
-Grupa A
-Grupa B
-Grupa C
-Grupa D

Nr. de participanti il stabilim ori 16 ori 24


Ultima editare efectuata de catre ko|naku in Dum Iul 12, 2009 4:45 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
dNNNd@fTw

dNNNd@fTw


Numarul mesajelor : 84
Puncte : 111
Data de inscriere : 01/05/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Sugesti Server/Forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti Server/Forum   Sugesti Server/Forum EmptySam Iul 11, 2009 11:17 pm

in mamicuta ta ca si eu pot sa ma ocup Smile) ( auzi tu cica doar damar, zoly, rokeno ).
Sus In jos
ko|naku




Numarul mesajelor : 65
Puncte : 148
Data de inscriere : 07/07/2009

Sugesti Server/Forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti Server/Forum   Sugesti Server/Forum EmptySam Iul 11, 2009 11:32 pm

In surioara ta Razz ziceam doar ei sa zica daca accepta propunerile Razz ca oricum in staff te bag sa ma ajuti
Sus In jos
ko|naku




Numarul mesajelor : 65
Puncte : 148
Data de inscriere : 07/07/2009

Sugesti Server/Forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti Server/Forum   Sugesti Server/Forum EmptyDum Iul 12, 2009 10:13 pm

Asa vreau sa faci Locu pe forum categoria: Cupa
Cupa

Si asa pentru liga:
Liga

Acum voi hotarati ce o sa fie Liga sau Cupa mie mi se pare mai frumos Cupa


Pt cupa:
Asa o sa fie topicurile:
exemplu topicuri

Pt. Liga: va dati si voi seama din poza 2

Astept pareri despre ce vreti sa fie Smile si cand te apuci DaMaR! sa imi raspunzi azi sa stiu sa'mi programez timpu
Sus In jos
rokeno

rokeno


Numarul mesajelor : 172
Puncte : 231
Data de inscriere : 29/04/2009
Varsta : 40
Localizare : Tulcea

Sugesti Server/Forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti Server/Forum   Sugesti Server/Forum EmptyDum Iul 12, 2009 11:24 pm

o s avad maine de problema aasta.... acum nu prea am timp.. poate deseara! se va rezolva
Sus In jos
http://rokenom.googlepages.com
Continut sponsorizat





Sugesti Server/Forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugesti Server/Forum   Sugesti Server/Forum Empty

Sus In jos
 
Sugesti Server/Forum
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Tutorial Server Cs 1.6 - SERVER CREATOR
» MUTARE SERVER
» reclama server
» Pareri server!
» Regulament Server!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs16.Nobody.Ro :: OFF-Topic :: Chat Public!-
Mergi direct la: